MISCELLANEOUS / Jewellery / Pendant 8135199
nr 813 5199
PENDANT
silver/onyx, förgylld kedja,
silver/onyx, förgylld kedja
300
SEK 200
Monday Mars 11 2013
at 19:38:40
8/3 23:49:50
11/3 01:03:05
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver